28 Ekim 2011 Cuma

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Her ne kadar resepsiyon ve geçit töreni iptal olsa da ,Bayramımız Kutlu olsun .Son iki haftadır ülkenin sağından solundan kötü haber almaktan herkesin moralinin bozuk olduğunu biliyorum.İlk ŞEHİTLERİMİZ evlatlarımızın kayıp haberleri ile sarsıldık, sonra da deprem haberi ile yıkıldık diyebilirim.Van'daki yıkımı gören   herkesin tek yürek olarak yardıma koşması millet olarak büyüklüğümüzün göstergesidir . Biz millet olarak başkasının acısı bizim acımızdır diyerek yardıma koşarız.
     Cumhuriyet bayramı resepsiyonunun iptal edileceğini 2 gün önce haberlerde söyleyen Cumhurbaşkanımız'a katılmıştım çünkü komutanların hepsi operasyon da idi geçit töreninin kutlanacağını düşündüm; sabah ise resmi gazetede duyurumu yapıldı geçit töreni de iptal edilmiş, peki sebep ne acımız var denildi.
   Cumhuriyet Bayramı Biz Türk Milletinin dış ülkelere mesajıdır, biz şehit vererek kanımızla özgürlüğümüzü aldık ve canımız pahasına özgürlüğümüzü koruyacağız. Yarın Anıtkabire giden insan seli ile birlikte kalbim orada olacak .
     CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN 

2 yorum:

  1. CUMHURİYETİMİZİN 88.YILI KUTLU OLSUN

    YanıtlaSil
  2. Merhabalar,

    Cumhuriyet Bayramı'mız Kutlu Olsun! Sağlık, huzur ve mutluluk içinde daha nice Cumhuriyet Bayramlarına kavuşmak dileğim ile birlikte selam ve saygılarımı sunarım.

    YanıtlaSil